Troy Lee Designs

Vo svete horských bicyklov pravdepodobne neexistuje nikto, kto by nepoznal značku Troy Lee Designs. Legendárnu americkú značku prilieb, oblečenia a chráničov pre MTB, motokros a ďalšie disciplíny. TLD patrí k lídrom na trhu, ktorí neustále posúvajú svoje výrobky vpred inováciou materiálov a technológií, aby svojim používateľom priniesli čo najväčšiu bezpečnosť a pohodlie počas jazdy.
Troy Lee Designs

Najbližší predajcovia

Články o Troy Lee Designs

Kolekce oblečení Troy Lee Designs 2024

Připravili jsme pro vás ucelený přehled kolekce oblečení od americké značky Troy Lee Designs pro sezonu 2024. Proč? Troy Lee Designs má v nabídce opravdu velké množství oblečení rozdělených podle vašeho jezdeckého zaměření. Ať už jste závodník nebo se vozíte jen tak pro zábavu, v TLD na vás mysleli. A my se rozhodli vám výběr usnadnit právě tímto přehledem.

Průřez kolekcí helem Troy Lee Designs 2024

Ve světě horských kol snad není nikdo, kdo by neznal Troy Lee Designs. Legendární americkou značku helem, oblečení a chráničů pro MTB, motokros a další disciplíny. TLD jsou jedním z lídrů na trhu, kteří posouvají své produkty neustále kupředu inovacemi materiálů a technologií tak, aby svým uživatelům přinášely co nejlepší bezpečnost a komfort během jízdy.