Novinka od Peaty´s – Holdfast tool wrap
Novinka od Peaty´s – Holdfast tool wrap

Novinka od Peaty´s – Holdfast tool wrap

16.08.2023

Peaty´s, anglický výrobce prémiových produktů pro údržbu a péči o jízdní kolo přichází s novinkou Holdfast tool wrap. Propracovaným obalem na nářadí a další nezbytnosti, který se připevňuje na rám kola pomocí unikátního řešení, tak abyste měli vše potřebné hned po ruce.

Peaty´s Holdfast tool wrap

Holdfast tool wrap je dokonalým řešením pro ukládání nářadí a dalších věcí, které si vozíte s sebou. Je navržen tak, aby se dal flexibilně použít na jakémkoli kole, udržel vše v suchu a čistotě i na rozbláceném trailu a umožňoval ke všemu rychlý a snadný přístup. 

Chytrý systém uchycení

Hlavním rozdílem oproti podobným řešením je pevné uchycení na rámu. Běžné obaly se po rámu lehce pohybují a dochází k poškrábání. Navíc je musíte v případě potřeby vždy sundat a pak znovu nasadit, což trvá věčnost a dochází právě ke zmiňovanému poškrábání rámu.

Chytrý systém uchycení Holdfast tool wrapu od Peaty´s má oddělený obal od popruhu, což umožňuje dostatečné utažení okolo rámu. Součástí popruhu je také gumová podložka, která zajišťuje potřebnou přilnavost. Obal na nářadí se pak připevňuje samostatně k upevňovacímu popruhu, takže vaše nářadí je rychle dostupné. Mimo jiné je také možnost přichytit společně s obalem i další věci, jako například náhradní duši, které se do tool wrapu nevešly. 

Všechno v suchu a čistotě

Holdfast tool wrap je vyroben ze super odolné, nepromokavé tkaniny s tepelně svařovanými švy, aby se dovnitř nedostala žádná voda ani prach. I na těch nejšpinavějších vyjížďkách. Je zde i plně vodotěsná vnitřní kapsa, která umožňuje mít drobné součástky a cennosti v naprostém bezpečí a suchu. 

Po sundání lze tool wrap plně otevřít a pomocí suchého zipu přichytit zpátky na popruh (který zůstane připevněný k rámu). To umožňuje pohodlný přístup k celému obsahu obalu, aniž byste ho museli někde odkládat a neustále otevírat.   

Optimální velikost

Největší výzvou bylo optimalizovat velikost tool wrapu, tak aby nebyl ani moc dlouhý, ani moc široký, ale aby se do něj zároveň vešlo vše nezbytné, co si chcete vzít s sebou na vyjížďku. Pokud by byl příliš veliký, snadno by došlo k jeho přeplnění a vyčnívání obalu přes horní rámovou trubku.

Po mnoha prototypech a testech nakonec Peaty´s vyladil ideální velikost tak, aby poskytovala ideální dostatek prostoru pro věci, které byste na trailu měli mít s sebou. 

Typická kombinace věcí, které Peaty´s doporučuje, je následující: 

HLAVNÍ KAPSA: 

  • 1x jehla s knotem do tubeless plášťů
  • 1x hlava CO2 inflátoru 
  • 1x nebo 2x 25g bombička s CO2 (v závislosti na velikosti multifunkčního nářadí) 
  • 1x multifunkční nářadí (čím menší, tím lepší) 
  • 2x montpáka  

KAPSA NA ZIP: 

  • kreditní karta, nějaké mince nebo bankovka 
  • klíče od auta nebo domu 
  • malé stahovací pásky 
  • spojka řetězu

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách výrobce Peaty´s.

Najbližší predajcovia Peaty's

Podobné články

Přehled kolekce MTB treter Fizik

Minule jsme se podívali na přehled kolekce silničních treter známého italského výrobce Fizik. Tentokrát se mrkneme co má Fizik v nabídce pro ty cyklisty, kterým nevadí se v lese ušpinit od prachu nebo bláta. Více ve článku.

Novinky u Michelin na sezonu 2024

Známý francouzský výrobce plášťů má ve své nabídce pro rok 2024 několik novinek. Nové směsi plášťů pro enduro a sjezd, úplně nové pláště pro e-bike enduro nebo nové pláště pro silniční cyklistiku. Více informací najdete v tomhle článku.

Peaty's Monarch - gripy pro ty nejnáročnější jezdce

Gripy Peaty's Monarch jsou výsledkem desítek let zkušeností se závoděním a 18 měsíců trvajícího procesu vývoje designu gripu.

Nový Flight Attendant pro enduro je tady!

Nekonečnou touhu pro inovace v RockShox pohání pouze jeden jediný cíl: Aby vám umožnili rozvinout váš jezdecký potenciál naplno! Nový Flight Attendant pro enduro ridery je tady a je lepší než kdykoliv předtím!

Sjezdová a enduro kola Mavic DeeMax

Gravity disciplíny vyžadují maximální odolnost, sílu a dominanci v dané oblasti. Proč? Protože fyzika je neúprosná a síly, které během jízdy na kolo a jezdce působí, jsou obrovské. Mavic vyrábí kola z kategorie gravity MTB tak, aby absolutně excelovaly v těch nejnáročnějších podmínkách a dokázaly zvládnout všechny nástrahy v podobě kamenů, kořenů nebo dropů, které se jim postaví do cesty.

Bikové novinky od RockShox jsou tady!

Nekonečná touha značky RockShox po inovacích je hnaná pouze jedním cílem: aby vám umožnili využít váš potenciál na maximum. To znamená, že inovace nikdy nepřestanou. A hledání nových cest nikdy neskončí. Stejně jako nikdy neskončí touha vývojového týmu hledat nové cesty jak snížit tření kluzáků, přidat více kontroly nebo jak zlepšit váš požitek z jízdy. Každá další evoluce je inspirována tou předchozí.