GT Grade Carbon PRO LE - Bike of the Year 2024
GT Grade Carbon PRO LE - Bike of the Year 2024

GT Grade Carbon PRO LE - Bike of the Year 2024

10.05.2024

Poslední generace modelu Grade tak navázala na úspěchy předchozí generace tohoto populárního gravel biku od GT Bicycles, kdy toto ocenění získal v roce 2020 model Grade Carbon. Mimochodem, původní Grade byla jedním z prvních gravel kol, které se objevily na trhu před deseti lety.

Aktuální generace modelu Grade Carbon PRO LE, která vyhrála kategorii Gravel bike v rámci ankety Bike of the Year Award 2024 vyhlašovanou magazíny Bikeradar a Cycling PLUS, nabízí skvělý poměr ceny a vybavení.  

Gravel Travel

Nový rám poskytuje díky flexi zadní stavby 30 mm zdvihu, zvětšila se také průchodnost plášťů do šířky 50 mm. Samozřejmostí je vnitřní vedení hadic a bovdenů rámem. Navíc je přidaná také ochrana rámu proti odletujícím kamínkům a štěrku, když konečně skončí hlad asfaltka a pod kola se dostane pořádná šotolina.

Už víme, proč je nejlepším gravelem

Je snadné pochopit, proč je GT Grade jedním z nejlepších kol na gravel scéně. Jako jeden z nejlehčích rámů na trhu dosahuje model Grade svého zdvihu díky naší pověstné konstrukci rámu Triple Triangle a unikátními se sedlovou trubkou nespojenými vzpěrami zadní stavby s osvědčenou technologií Dual Fiber Dynamics.

Více informací o modelu Grade Carbon PRO LE najdete pod tímto odkazem, celou kategorii gravel biků od GT Bicycles si můžete prohlédnout zde.

Najbližší predajcovia GT Bicycles

Podobné články

ASPIRE SPORTS se stává od května 2024 distributorem značek SINTER a Selle Royal

Rok 2024 je pro ASPIRE SPORTS s ohledem na získávání nových značek pod svá křídla velmi plodný. Po úspěšné akvizici značky fi’zi:k začátkem roku, získala od 20. května 2024 firma ASPIRE SPORTS do svého portfolia značek další dva silné hráče. Prvním z nich je slovinský výrobce brzdových destiček SINTER, druhým pak italský výrobce sedel Selle Royal. Množství značek, které má nyní pod sebou ASPIRE SPORTS tak vzrůstá na 26.

SINTER – NEJLEPŠÍ ORGANICKÉ BRZDOVÉ DESTIČKY

Od 6. května se Aspire Sports stalo výhradním distributorem slovinského výrobce brzdových destiček SINTER na téměř všechny regiony, ve kterých působí. Jaké brzdové destičky má SINTER v nabídce a kdo vůbec SINTER je se dozvíte v tomto článku.

Nový SRAM RED je tady

Každá část sady RED byla upravena tak, aby jízda byla bezproblémová. Pocit lehkosti během brždění, skvělá ergonomie, plynulé řazení, plně bezdrátové připojení a větší rozsah převodů vyhoví každému jezdci a jeho potřebám. Nový RED je nabitý funkcemi, jako je přesné a spolehlivé měření výkonu, nové řazení a větší možnosti nastavení brzd. Přitom se podařilo snížit hmotnost všech komponentů a dát dohromady nejlehčí elektronickou sadu na trhu. Ježdění není bez námahy. Sram RED je.

Aspire Sports v žebříčku Forbes

Každý rok zveřejňuje časopis Forbes žebříček Největších rodinných firem. Jedná se o kompletní, jak Forbes říká, almanach rodinného podnikání v Česku. A Aspire Sports je jeho součástí! Více v článku.

Tubolight Diamana: O krok před ostatními

Italská značka Tubolight přichází na trh s novou, inovativní vložkou do plášťů Diamana. Už to není jen o tom vložit kus natvarovaného pěnového polyethylenu do pláště, který pouze ochrání ráfek při tvrdším nárazu nebo vám po defektu umožní nouzový návrat domů. Ke slovu přichází věda. Na začátku vzniku vložky Tubolight Diamana byla studie, která zkoumá pohyb molekul vzduchu uvnitř pláště během jeho deformace vlivem vnější síly.

Nová generace pedálů TIME je tady!

Pedály TIME dostaly nový vzhled a vlastnosti, které přinášejí nízkou hmotnost a vylepšenou ergonomii. TIME také upravil a zjednodušil nabídku silničních a MTB pedálů pro usnadnění výběru ideálních pedálů pro potřeby všech cyklistůVíce se dočtete v článku.