MENU Menu open

Praca

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów markowych produktów rowerowych i sportowych. Tradycja naszej firmy sięga 1996 r. Reprezentujemy m.in. marki Cannondale, GT Bicycles, Schwinn, Mongoose, SRAM, Rock Shox, Mavic,Uvex, Maxxis, Osprey, Motorex Fabric, New Balance, Merrell. Działamy na terytorium Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Jesteśmy otwartą, niedużą firmą, zespołem profesjonalistów, a jednocześnie grupa sportowców, w której panują stosunki nieformalne.

Nasz dział rowerowy poszukuje nowego kolegi na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SERWISU I REKLAMACJI – rynek POLSKI

Miejsce pracy: Kurim k. Brna, Czechy

Zakres obowiązków:

  • Rozpatrywanie reklamacji rowerów i komponentów (ramy, widelce, hamulce itp.)
  • Komunikacja z klientami w formie pisemnej i telefonicznej
  • Szkolenia sprzedawców w siedzibie firmy i w miejscu sprzedaży
  • Uczestnictwo w imprezach targowych, prezentacjach i akcjach marketingowych
  • Techniczne i logistyczne wsparcie klientów i zespołu sprzedaży
  • Specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Cannondale Lefty
  • Kontakt z dostawcami (raportowanie, składanie reklamacji, obieg dokumentów).

Wymagania:

  • Znajomość tematyki rowerowej, zwłaszcza techniczna wiedza o rowerach i osprzęcie (widelce amortyzowane, hamulce, tłumiki, komponenty Shimano i SRAM)
  • Doskonała lub bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Czynna aktywność rowerowa
  • Doświadczenie w branży - sprzedaż detaliczna, hurtowa lub dystrybucja; doświadczenie na stanowisku serwisanta lub specjalisty ds. reklamacji będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość MS Excel, umiejętność obsługi komputera (praca z programem księgowym)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest atutem, ale nie jest niezbędna.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, istniejącej od ponad 20 lat i odnoszącej sukcesy firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, z dodatkową prowizją z wykonanych prac serwisowych
  • Świadczenia pracownicze oraz dodatek mieszkaniowy, jeśli w grę wchodzi przeprowadzka
  • Ośmiogodzinny dzień pracy, od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Kurim koło Brna, Czechy

CV oraz list motywacyjny należy przesłać pod adres jobs(małpa)aspire.eu

DATA | tym-aspire | tym-aspire.jpg

Top