MENU Menu open

Praca

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów markowych produktów rowerowych i sportowych. Tradycja naszej firmy sięga 1996 r. Reprezentujemy m.in. marki Cannondale, GT Bicycles, Schwinn, Mongoose, SRAM, Rock Shox, Mavic,Uvex, Maxxis, Osprey, Motorex Fabric, New Balance, Merrell. Działamy na terytorium Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Jesteśmy otwartą, niedużą firmą, zespołem profesjonalistów, a jednocześnie grupa sportowców, w której panują stosunki nieformalne.

Nasz dział rowerowy poszukuje nowego kolegi na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SERWISU I REKLAMACJI - POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Rozpatrywanie reklamacji rowerów i komponentów (ramy, widelce, hamulce itp.)
  • Specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Cannondale Lefty
  • Sporządzanie protokołów reklamacyjnych, raportów dla kierownictwa, prowadzenie dokumentacji, fakturowanie usług serwisowych
  • Techniczne i logistyczne wsparcie klientów i zespołu sprzedaży
  • Telefoniczna i mailowa obsługa sprzedawców
  • Kontakt z dostawcami (raportowanie, składanie reklamacji, obieg dokumentów)

Wymagania

  • Doskonała lub bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość tematyki rowerowej, zwłaszcza techniczna wiedza o rowerach i osprzęcie (widelce amortyzowane, hamulce, tłumiki, komponenty Shimano i SRAM)
  • Dobra znajomość MS Excel, umiejętność obsługi komputera (praca z programem księgowym)
  • Czynna aktywność rowerowa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta lub specjalisty ds. reklamacji będzie dużym atutem, podobnie jak doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub hurtowej
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest atutem, ale nie warunkiem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, odnoszącej sukcesy firmie, która należy do czołówki w branży
  • Interesujące wynagrodzenie z prowizją z wykonanych prac serwisowych
  • Praca w zespole 4 specjalistów w naszym dziale reklamacji w miejscowości Kuřim koło Brna w Czechach
  • Świadczenia pracownicze (m.in. zakup towarów w korzystnych cenach)
  • Możliwość rozwoju osobistego (kursy językowe itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (regularne szkolenia techniczne i inne).

Termin rozpoczęcia pracy – idealnie maj/czerwiec 2018 r.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać pod adres pawel.szade(małpa)aspire.eu

DATA | tym-aspire | tym-aspire.jpg

Top