MENU Menu open

Volná místa

DATA | tym-aspire | tym-aspire.jpg

Jsme významný distributor sportovních značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1996. Zastupujeme mimo jiné značky Cannondale, GT , SRAM, RockShox,  Uvex, Maxxis nebo Osprey a další. Působíme na teritoriu České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska. Jsme otevřená a štíhlá firma orientovaná na maximální a trvalou spokojenost zákazníka.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů oboru.
  • Tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy.
  • Práci v kancelářích v sídle firmy na adrese Sochorova 40, Brno, nebo v našem moderním skladu na adrese Blanenská 257, Kuřim.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody.
  • Možnost osobního rozvoje (jazykové kurzy atd.).
  • Možnost profesního a karierního růstu.
Díky obchodní expanzi v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku hledáme kolegy do naší centrály v Brně a do skladu v Kuřimi na následující pozice:

BRAND MANAGER

Hlavní náplň práce:

  • Zabezpečení nákupu a produktového toku zboží všech svěřených značek
  • Provozní a obchodní podpora obchodu – tvorba karet zboží, cenotvorba, sledování obrátky zboží, sezónní dokupování, organizace a realizace akcí a výprodejů atd.
  • Technická podpora
  • Týmová spolupráce v rámci nákupního oddělení, reporting vedoucímu nákupního oddělení
  • Aktivní podpora obchodního a servisního týmu, logistická podpora
  • Komunikace s dodavateli v anglickém jazyce na denní bázi – slovem i písmem
  • Reporting dodavatelům

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Vynikající orientace v cyklistice, jízdních kolech, dílech a cyklistickém hardware
  • Aktivní cyklista, praxe v oboru výhodou – maloobchod, velkoobchod nebo distribuce.
  • Strategické myšlení, analytické dovednosti, schopnost nadhledu. Systematičnost.
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka v písemné i ústní formě – minimálně na úrovni B1/B2.
  • Velmi dobrá znalost MS Excel, obecně práce na PC a práce s účetním programem
  • Velký tah na branku s proaktivním přístupem.

Místem výkonu práce jsou kanceláře firmy na ulici Sochorova, Brno.

Váš životopis prosím zašlete na email marek.dolezal@aspire.eu

SERVISNÍ A REKLAMAČNÍ TECHNIK - Polsko

  • Vyřizování reklamací dílů a komponentů (rámy, vidlice, brzdy atd.)
  • Specializovaný záruční i pozáruční servis Cannondale Lefty
  • Technická podpora zákazníků i prodejního týmu
  • Týmová spolupráce v rámci servisního a reklamačního oddělení, reporting vedoucímu oddělení
  • Komunikace s prodejci po telefonu i psanou formou, tvorba reklamačních protokolů atd.
  • Reporting dodavatelům, fakturace servisních prací a úkonů

  • Vynikající nebo velmi dobrou znalost Polského jazyka slovem i písmem
  • Vynikající orientace v cyklistice, jízdních kolech, dílech a cyklistickém hardware (odpružené vidlice, brzdy, tlumiče, komponenty Shimano a SRAM)
  • Aktivní cyklista, praxe v oboru výhodou – maloobchod, velkoobchod nebo distribuce
  • Zručnost a schopnost servisovat cyklistické díly a systémy, praxe mechanika nebo reklamačního technika velkou výhodou
  • Schopnost pracovat v kolektivu
  • Znalost anglického jazyka v písemné i ústní formě výhodou, není nutná podmínka
  • Dobrá znalost MS Excel, obecně práce na PC a práce s účetním programem

Místem výkonu práce je reklamační a servisní centrum firmy na ulici Blanenská 257, Kuřim (areál TOS), kde budete pracovat v kolektivu 4 techniků.

OPERÁTOR SKLADU

Hledáme:

  • pracovníka s praxi v skladovém hospodářství
  • orientaci na cíle a jejich dosahování
  • schopnost systematické práce
  • schopnost práce v týmu

Kvalifikační požadavky:

  • časová flexibilita
  • čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • příjem a zaskladňování zboží
  • vyskladnění zboží
  • přesuny zboží v rámci skladu
  • administrativa spojená s výkonem práce

Pracovní doba:

  • 8:00 – 16:30
  • Místem výkonu práce je sklad firmy na ulici Blanenská 257, Kuřim (areál TOS), kde se odehrává veškerá logistická činnost.

Váš životopis prosím zašlete na email eduard.brychnac@aspire.eu, případně zavolejte na číslo: 725 204 911

Top