MENU Menu open

Volná místa

Jsme významný distributor sportovních značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1996. Zastupujeme mimo jiné značky Cannondale, GT , SRAM, RockShox,  Uvex, Maxxis nebo Osprey a další. Působíme na teritoriu České republiky, Slovenska a Polska. Jsme otevřená a štíhlá firma orientovaná na maximální a trvalou spokojenost zákazníka.

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů oboru.
  • Tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy.
  • Práci v kancelářích v sídle firmy na adrese Sochorova 40, Brno, nebo v našem skladu na adrese Blanenská 257, Kuřim.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody.
  • Možnost osobního rozvoje (jazykové kurzy atd.).
  • Možnost profesního a karierního růstu.

Díky obchodní expanzi v České republice, Slovensku a Polsku hledáme kolegy do naší centrály v Brně a do skladu v Kuřimi na následující pozice:

MARKETING / PR SPECIALISTA

Koho hledáme:
  • Nového kolegu či kolegyni se znalostmi v oblasti marketingu se zájmem o svět cyklistiky a s chutí učit se nové věci.
  • Předpokládáme vynikající komunikační schopnosti včetně psaného projevu, schopnost přicházet s novými myšlenkami.
  • Očekáváme orientaci v oblasti sociálních sítí, on-line reklamy, SEO, grafických programů.
  • Dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením projektů.
  • Podmínkou je velmi dobrá znalost anglického jazyka v písemné i ústní formě. Výhodou polština.

Váš životopis prosím zašlete na email marek.dolezal(zavinac)aspire.eu

OPERÁTOR SKLADU

Hledáme:

  • pracovníka s praxi v skladovém hospodářství
  • orientaci na cíle a jejich dosahování
  • schopnost systematické práce
  • schopnost práce v týmu

Kvalifikační požadavky:

  • časová flexibilita
  • čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • příjem a zaskladňování zboží
  • vyskladnění zboží
  • přesuny zboží v rámci skladu
  • administrativa spojená s výkonem práce

Pracovní doba:

  • 8:00 – 16:30
  • Místem výkonu práce je sklad firmy na ulici Blanenská 257, 664 34 Kuřim (TOS), kde se odehrává veškerá logistická činnost.

Váš životopis prosím zašlete na email eduard.brychnac@aspire.eu, případně zavolejte na číslo: 725 204 911

Top